" /> Başlığım sayfa içeriği

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

» Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Ekleyen : Yorum sayısı : Yorum Yok Okunma : Kategorisi: burçlar, Genel

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

13 Ekim 2016 Perşembe Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep Burcu
Akrep Burcu günlük burç yorumları güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Maddi olaylar kafanızı fazlaca meşgul ettiği sürece, kendinizle ilgili konularda odaklaşmasını bilmiyorsunuz. Gizli gücünüzün farkında oluşunuzla, aynı paralellikte gelişen olaylara yaklaşım tarzınız, size farklı bir güven duygusu veriyor. Ay, idealleriniz konusunda unuttuğunuz değer yargıları tekrar gündeme getirecek.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Evinizi veya ailenizi ilgilendiren başlıklarda hayal gücünüze daha fazla güvenin. Kendinizi şımartabilir ve özgüveninizi arttıran aktivitelerde bulunabilirsiniz. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu zamanlar. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün yazdığım gibi beklenmedik olayları körükleyen üç haftalık süreçteyiz. Ancak, önümüzdeki birkaç gün için kendimizi ifade etmek, hayallerimizi gerçekleştirmek, faydalı görüşmeler, toplantılar ya da keyifli konuşmalar, anlaşmalar ve diplomatik görüşmeler açısından olumlu etkiler altındayız. Hemen ardından koşullar değişeceği için, hızlı hareket etmemizde fayda var.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Bugün ailevi konular gündeme gelebilir. Evde oluşabilecek küçük kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Gün içinde aşkta gelişmeler yaşanabilir. Kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Günün ikinci yarısı çocuklarınızla zaman geçirebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde uyum içindesiniz.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Günün bir kısmını görsel ve duygusal olarak sizi doyuracak sanatsal bir aktiviteye ayrının. Henüz böyle bir uğraşla tanışmamışsanız da izlemeye, görmeye, tanışmaya bir fırsat yaratabilirsiniz. Kısa bir gezi planı da olabilir.

Akrep Burcu Posta Yorumu

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Dengeleriniz alt üst oldu. Evinizde bir hayli gerginlik ortaya çıkabilir. Uzaktan gelen dostlarınız da can sıkıcı haberler verebilir. Tatsızlıkların üzerine gitmemelisiniz.

Etiketler: Etiketler: , , , , , , , , ,

Sesli Sohbet Girişi

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!

Yorum Yap

* Yayınlanmayacaktır.

Seslidunya

Copyright © 2013 - sesliekin.Com Metro Wordpress Teması

Powered by sesliekin.Com

Sesli Chat
Sesli Chat Sesli Chat